Agroturystyka Szalejów 117

Regulamin

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi na terenie „AGROTURYSTYKI  SZALEJÓW 117”.

Meldunek

Meldunku dokonujemy niezwłocznie po przybyciu.

Należność za pobyt i zadatek

Należność za pobyt pobierana jest w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem. Nie zwracamy pieniędzy za skrócenie pobytu.

Doba pobytowa

Doba rozpoczyna się o 16.00 w dniu przyjazdu a kończy się o 11.00 w dniu wyjazdu.

Cisza nocna

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej po godzinie 22.00. Pamiętajmy, że rano niektórzy lubią dłużej pospać.

Parking

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, ogrodzony , zamykany, niestrzeżony parking oraz pomieszczenie do  przechowywania rowerów, wózków, nart itp. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Pokoje i strefa prywatna

W momencie przekazania przez nas klucza do pokoju, stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać miejsca wypoczynku innym Gościom. Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia noclegu osobie, która narusza tę zasadę.

Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy lub podopiecznych.

Czystość

Przy dłuższym pobycie (min. 5 dni) sprzątanie na życzenie. Ze względu na segregację śmieci uprasza się wrzucanie śmieci do kubłów, przy schodach i pod wiatą, zgodnie z oznaczeniem. Prosimy o zachowanie czystości w kuchni i mycie po sobie naczyń.

Palenie papierosów

Ze względu na komfort Państwa i naszych Gości oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie tylko w wyznaczonym miejscu na zewnątrz.

Dyskrecja

Osobom obcym nie udzielmy żadnych informacji na temat pobytu Gości w naszym domu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdej osoby.

Reklamacje

W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

Pobyt ze zwierzętami

Przykro nam bardzo, ale nie przyjmujemy żadnych zwierząt.

Bezpieczeństwo

Na terenie obiektu znajduje się wiata z grillem, sala biesiadna i sala rekreacyjna .
Za bezpieczeństwo osób niepełnoletnich odpowiadają ich opiekunowie.

O wszelkich nieprawidłowościach i usterkach należy niezwłocznie poinformować gospodarza obiektu.

Życzymy udanego wypoczynku.